Skaala ikkunat ja ovet

Kvalitet sedan 1956.

Fönster | Dörrar

  • suomeksi
  • på svenska
  • in english
  • russia

Kontaktuppgifter

Kontakt

Skaala Oy - Ikkunat ja Ovet

Ta vänligen kontakt

Stockholm och Mälardalen


Country Sales Manager Sverige

Christian Laubenstein
Mobil: +46 705 702 343
christian.laubenstein@skaala.com

Senior Advisor och Projektförsäljning

Jonas Hamberg
Mobil: +46 70 22 789 77
jonas.hamberg@skaala.com

Projektledare / Backoffice

Kristina Holm Åhlén
Mobil: +46 70 264 79 47
kristina.ahlen@skaala.com

 

 

Norrland

Projektsäljare

Peter Löfbom
Mobil: +46 70 399 72 88
peter.lofbom@skaala.com

 

Projektsäljare

Rickard Schönfeldt
Mobil: +46 70 605 77 21
rickard.schonfeldt@skaala.com

Södermanland


Projektsäljare

Ulf Malmström
Mobil: +46 73 416 16 59
ulf.malmstrom@skaala.com



Privatkundssäljare

Adrian Eklund
Mobil:+46 70 740 43 73
adrian.eklund@skaala.com

Göteborg

Projektsäljare

Andreas Finke
Mobil: +46 70 422 93 30
andreas.finke@skaala.com

 

 

Åland

Projektsäljare

Johan Emretsson
Mobil: +358 40 053 7547
johan.emretsson@skaala.com

 

 

Skaala IFN Oy

Export Chef

Timo Hella

Mobile +358 (0) 40 512 8143
timo.hella@skaala.com

 

Kundtjänst i Finland

+358 (0)10 8354 700
info@skaala.com